آدرس دیوان عدالت اداری در تهران

1- آدرس دیوان عدالت اداری در تهران در نقشه

 

چنانچه نیاز دارید به صورت حضوری به دیوان مراجع نمائید. آدرس دیوان عدالت اداری در تهران در نقشه زیر در اختیار شما است. شما میتوانید از طریق گروه وکلای متخصص دیوان عدالت اداری آلفا به بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران دسترسی داشته باشید.

آدرس دیوان عدالت اداری در تهران:

تهران بزرگراه ستاری بلوار شهید مخبری نبش خیابان ایران زمین، ديوان عدالت اداري
کد پستی: 1445669998

 

2– کمک ما به شما در ارتباط با دعاوی دیوان عدالت اداری

 

چنانچه نیاز به وکیل دادگستری متخصص در دعاوی دیوان عدالت اداری دارید. در هر کجای ایران که هستید. می توانید با ما تماس بگیرید. ما وکیل متخصص و متناسب با موضوع دعوی شما را در اختیار شما قرار می دهیم. مهم نیست که شما ساکن کدام شهر هستید. اگر ساکن تبریز ، کرج، اصفهان ، شیراز ، قزوین ، رشت یا مشهد یا دیگر شهر ها هستید. و در نظر دارید دعوایی در دیوان عدالت اداری مطرح نمائید. کافیست با ما تماس بگیرید.

ما می توانیم به بهترین وجه از کسب و کار شما در برابر موانع اداری حمایت کنیم. موانع اداری ممکن است به نحو غیر قانونی بر شما تحمیل شوند. این امر موجب خواهد شد شما از انجام برخی امور منصرف شوید. یا ممکن است هزینه زیادی بر شما تحمیل شود. درصورتی که اگر قوانین به نحو احسن رعایت می شد. شما مجبور نبودید این هزینه ها را متحمل شوید.

3- انواع مشکلاتی که ممکن است مواجه باشید

 

چنانچه مشکلاتی در ارتباط با کمیسونهای شهرداری نظیر کمیسیون ماده 100 شهرداری یا کمیسیون ماده 77 شهرداری دارید ما بهترین راه حل را به شما ارایه خواهیم داد.

 شما ممکن است با سازمان امور مالیاتی اختلاف داشته باشید. ما وکیل متخصص امور مالیاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. یک وکیل باتجربه و با دانش کافی می تواند از منافع شما در هیات حل اختلاف مالیاتی و دیوان عدالت اداری دفاع نماید.

آیا سازمان بیمه تامین اجتماعی جرایمی را بر شما تحمیل می کند که اعتقاد دارید غیر قانونی است؟ ما وکیل متخصص را به شما معرفی خواهیم کرد.

انواع اختلافاتی که ممکن است شما با ادارات پیدا کنید بسیار متنوع است. ما برخی از این دعاوی را در دعاوی دیوان به شما معرفی کرده ایم.

چنانچه دعاوی شما یکی از آن دعاوی است و نیاز به وکیل متخصص و متناسب با موضوع دعوی خود دارید با ما تماس بگیرید تا از کمک ما برخوردار شوید.

هرمز یزدانی زنوز

دیدگاهتان را بنویسید